Çalışma Saatleri Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
Email taksan@taksan.com.tr Şimdi Ara +90-216 612 83 00

Projelendirme

TAKSAN Soğutma A.Ş.

TAKSAN Soğutma olarak 30 yılı aşkın sürelik tecrübemizle konu olan proje alanında gözlem yaparak bilgi toplama, elde edilen bilgilerin mühendislik çalışmalarımızla birlikte analiz edip projeye uygun en yeni ve en kaliteli teknolojileri teknik döküm halinde siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

 

Projelerinize Hayat Verin!

Projelendirme çalışmaları, TAKSAN SOĞUTMA bünyesinde projelendirme departmanında yer alan profesyonel proje gurubu tarafında yürütülmektedir. Proje Grubu, projelendirme çalışmalarının tamamında en güncel bilgisayar programları ile çalışmakta ve ulusal-uluslararası yönetmeliklere uygun proje hizmeti vermektedir.

Tasarım aşamasındaki üç boyutlu modelleme ve çizimler üretim-montaj safhalarında oluşabilecek hatalar minimize edilmektedir. Bu disiplin çalışmalarını yürüten departmanımız, Türkiye’nin ve çeşitli yerlerinde çok hizmet vermekteyiz.

TAKSAN SOĞUTMA

Ele aldığımız uygulamaları müşteri beklentileri doğrultusunda, en üst seviye kalite ve verimlilik presiplerini göz önünde bulundurarak şekillendiriyoruz. Bunu yaparken mühendislik bilgimizi ve deneyimden gelen gücümüzü sonuna kadar kullanıyoruz.

Soğutma Bizim İşimiz

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sitemiz genelinde tüm görsel resimlere yer vererek aklınızdaki ve hayalinizdeki depolara ulaşmanızı sağlamaktayız. Hem gıda sektörüne uygun olan, hem de tıbbi ürünler çerçevesinde soğutma desteğine ihtiyaç duyulan Soğuk Hava Deposu Projesi en verimli şekilde hazırlanabilmektedir. Yani çalışan uzman kişiler tarafından yapılacağından ötürü sizlerin menfaatleri de göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır. İşletmeniz büyük ve küçük olsa dahi her zaman için talep edebileceğinizden dolayı kuşku yaşamanızda bir engel görülmemektedir.

İletişime Geçin

TAKSAN, sektöründe daima yeniliklere açık olmuştur.
Satış ve servis hizmetlerinde teknoloji odaklı çalışmaları ve kalitesiyle
perakende sektörünün tercih edilen firması olmuştur.

Email taksan@taksan.com.tr

Şimdi Ara!  +90216 612 83 00 – 01