Çalışma Saatleri Pazartesi - Cuma 09:00-18:00
Email taksan@taksan.com.tr Şimdi Ara +90-216 612 83 00
YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER!

Projeleriniz için

Endüstriyel Soğutma Sistemleri

Modüler soğuk hava depoları, tüm gıdaların, kimyasal ve medikal ürünlerin uzun süre bozulmadan saklanmasına imkan veren, demonte panellerden oluşan prefabrik odalardır. Modüler odalar, prefabrik yapısından dolayı kolaylıkla monte edilebilen, gerektiğinde sökülerek başka bir yere taşınabilen ve ihtiyaç doğrultusunda büyütülebilen sistemlerdir.

Soğuk odalarda 80 mm kalınlığında, donmuş muhafaza odalarında ise 120 mm kalınlığında paneller kullanılır. Kullanım alanına bağlı olarak duvar ve tavan panellerinde yüzey malzemesi, polyester, pvc ya da CrNi olabilir. Zemin panellerinde ise plywood üzerine galvaniz, pvc ya da CrNi sac ile birlikte kullanılır.

Soğuk Depolar

Endüstryel ve Modüler Soğutma Sistemleri Et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, deniz ürünleri, meyve ve sebze soğuk odaları meşrubat soğuk odaları, pastane ve yemek üretim tesisleri için soğuk odalar, donmuş muhafaza odaları, ilaç soğuk depoları ve şok odaları, çarpma kanat veya sürgülü soğuk oda kapıları, pvc şerit perde üretimimiz mevcuttur.

İletişime Geçin!

TAKSAN, çevremiz için zararsız bir yalıtım malzemesi olan, CFC içermeyen paneller kullanmaktadır. Polüretan dolgulu paneller maksimum termal direnç sağlar. Bu ise daha düşük enerji tüketimi anlamına gelir.

 Email taksan@taksan.com.tr

Şimdi Ara!  +90-216 612 83 00